Zobacz temat
RC Radom » Warsztat modelarski » Mechanika
 Drukuj temat
Pomoc do Cessny 480 Pelikan
Dany
Do Cessny 480 dobrze pasują pakiety Turnigy 1300mAh 11,1V - na przykład 25C: http://www.hobbyk...oduct=8936 - świetnie się spisują a na większe z tej "stajni" nie ma po prostu miejsca w ciasnym boxie na pakiet jakim dysponuje ten model. W/g mnie nie ma nawet potrzeby stosowania większego ponieważ latając Cessną 480 i posiadając swego czasu dwa takie pakiety potrafiłem wykonać na jednym dwa loty po około 5,6 minut (mając zamontowany buzzer nie martwiłem się że zabraknie mi prądu do lądowania przy drugim locie) i dla mnie było to w zupełności wystarczające, ponieważ i tak zdążyłem się zmęczyć ;P ciągłą koncentracją i bezustannym patrzeniem w górę, a jak dla mnie lot modelu trwający 25 minut to już za wiele Szeroki uśmiech, no chyba, że w pozycji siedzącej, lub leżącej Pokazuje język odpowiednim modelem przystosowanym do szybowania na dużych wysokościach, tak, żeby zdążyć sobie o nim przypomnieć zanim osiągnie pułap "matki Ziemi" Z przymrużeniem oka.
 
www.hobby-rc.pl
karol31
Zamówiłem już pakiety turnigy 1500 mAh 25C jeśli dobrze pamiętam. Jest on trochę przydługawy, ale wytnę tą zastawkę i wstawię pasek na rzep, a jeśli ewentualnie zmieni się wyważenie modelu to poprawię.
Cessna 480

$ZIELONY$
 
Przejdź do forum: