Zobacz temat
RC Radom » Nasze latajace modele » Relacje z budowy
 Drukuj temat
Mój jet F22 Raptor
Dany
Różnie to bywa. Najlepiej wcześniej dać znać.
 
www.hobby-rc.pl
Piotr
Ok to na ten silnik jestem chętny co tam Andy i Mateo chce zamawiać ale tak na polskie to będzie ok 40zł?

Moim zdaniem masa modelu nie przekroczy 400gram i z tatą uzgodniłem w te sobote lub niedziele wbijamy po depron Szeroki uśmiech (nareszcie)Szeroki uśmiech
Edytowane przez Piotr dnia 28-11-2012 18:21
 
Andy
Piter,
jak widać na stronie: -> http://www.giants...02397.html, to silniczek ten kosztuje prawie 9 funtów, co już stanowi przy dzisiejszym kursie: 9 x 5,07 co daje już kwotę 45,63 PLN .
Poprzednio jak zamawiałem koszty przesyłki z UK wyszły ok. 18 PLN, więc im więcej osób zamówiłoby, tym mniejsza byłaby kwota za przesyłkę na jedną osobę.
Suma sumarum przy zamówieniu 2 sztuk wyjdzie ok. 54,50 PLN za sztukę wraz z przesyłką z UK.
Piter jeżeli zdecydujesz się, proszę o zgłoszenie tego faktu w temacie Don Mateo o jego Saab JAS 39 Gripen
Edytowane przez Andy dnia 28-11-2012 19:18
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Piotr
Mam pytanko i zadaje je w moim temacie. Czy regulator 30A będzie pasował do f22 raptor, ponieważ chcę żeby mnie to wszystko jak najmniej wyniosło oraz z tego co czytałem tu i na innych forach takie regulatory są ok . ( w Polsce taki regulator kosztuje ok 60zł więc bardziej mi się opłaca dorzucić do zamówienia regulator i dać to 36 złoty a nie 60zł lub więcej.)
 
Mateusz
Oczywiście ten regulator będzie w zupełności wystarczał do tego silnika, który zamierzasz zamówić- ja też go zamawiam Z przymrużeniem oka
Mateusz Uśmiech
___________________
-Kiwi F3P
-Cessna 480
-Multiplex Twister EDF

-FPV VTX 1280
-Align Trex 450 PRO
-TBS DISCOVERY
clone
 
Piotr
Spoko to biorę to już weźmy że 40zł zaoszczędziłem i to będzie na depron Szeroki uśmiech
 
Andy
No dobrze, widzę że już Ci najbardziej zainteresowani zapoznali się z wątkiem pobocznym jakości pisowni w tym temacie dlatego też biorę gumkę Myszkę i kasuję zbędne wpisy poboczne - a tak dla porządku jak ktoś by się pytał - Fajne
Jednocześnie też uprasza się wszystkich Kolegów o zastosowanie się w swoich wpisach do zasad jak najbardziej zbliżonych do wzorcowych.

Oczywiście ten regulator będzie w zupełności wystarczał do tego silnika

- potwierdzam, ja w swoim SU z takim silniczkiem mam właśnie regulator 30A i spokojnie wystarcza z lekkim zapasem.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Piotr
Mam pytanie czy taki li-po będzie ok? wg. konstruktora tak:

http://www.hobbyk..._Pack.html
 
Andy
Taki pakiecik oczywiście może być, ale niestety jest już trochę ciężki - masa 197 g, co przy masie modelu do startu 500 gram stanowi dość znaczną jej część.
Ja używam również pakietów o pojemności 2100 mAh 30C

www.nastik.pl/images/products/XP21003EX.jpg


- i przyznam, że na nich najlepiej mi się lata Su-37 Uśmiech
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Piotr
Jeśli chodzi o depron to kupie sobie taki bez rowków

http://www.komfor...6mm-180519

Moim zdaniem będzie lepszy.
 
Andy
Oczywiście - bez rowków będzie korzystniejszym materiałem do naszych modelarskich zastosowań, niż ten z rowkami. Uśmiech
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Piotr
Jeszcze trzeba się z nimi negocjować bo tego depronu w radomiu nie mają niby jest napisane że sprowadzą na swój koszt zobaczymy Fajne
 
Piotr
Mam problem nie mogę znaleźć depronu gładkiego 6mm. Pomożecie mi znaleźć taki gładki i najlepiej nie ze sklepu internetowego a z jakiegoś sklepu z Radomia?
 
Mateusz
W Radomiu nie dostaniesz takiego.
Mateusz Uśmiech
___________________
-Kiwi F3P
-Cessna 480
-Multiplex Twister EDF

-FPV VTX 1280
-Align Trex 450 PRO
-TBS DISCOVERY
clone
 
Andy
Piotrek,
no niestey, ale nie mogę zaproponować Tobie taniej oferty. Ale jak chcesz to mogę dostarczyć depron ze sklepu Modelarnia - oczywiście bez kosztów przesyłki - Uśmiech
-> http://www.sklep....0-mm-bialy
Płyta jest jedna o wymiarze 120 x 80 cm gr. 6 mm i spokojnie jedna wystarcza na jeden model. Cena 20 PLN.

A tutaj jest niewiele taniej, ale w sumie będzie drożej jak doliczysz koszty przesyłki: -> http://abcrc.pl/p...cyjne.html
Edytowane przez Andy dnia 04-12-2012 19:08
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Piotr
A to czasem nie jest paczka 2 sztuki za 20zł?
 
Andy
Płyta jest jedna o wymiarze 120 x 80 cm gr. 6 mm i spokojnie jedna wystarcza na jeden model. Cena 20 PLN.

Piotrek, jest tak jak napisałem - niejednokrotnie już kupowałem taką "6" - jeden większy arkusz jest wygodniejszy do planowania wycinanych części, bo nie trzeba kombinować ze sklejanien z dwóch kawałków długich części modeli - Fajne
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Piotr
A w sensie że dostarczysz to do ciebie będzie trzeba przyjechać? Bo jak tak to przyjadę dopiero jak silnik z regulatorem przyjdzie to zapłacę ci za depron. Jestem chętny na ten ze sklepu Modelarnia. Tę większą płytę co pisałeś że spokojnie wystarcza na jeden model.
 
Andy
No to właśnie miałem na myśli, że mogę Tobie nabyć i będzie czekał jak przybędziesz po silniczek i regilator to wtedy zapłacisz.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Piotr
No to depron z głowy Uśmiech Zostały tylko serwa, popychacze, pręt węglowy lub listewka sosnowa, no i aparatura Szeroki uśmiech I kilka godzin pracy.
 
Przejdź do forum: