Zobacz temat
 Drukuj temat
Cześć......
databank
Jestem Michał pomieszkuje raz Idalin raz Predocinek.. miło mi was powitać i mam nadzieję w przyszłości poznać osobiście Uśmiech


Modelami interesuję się ok rok czasu.. zaczeło się to zupełnie przypadkiem jak u znajmoych zobaczyłem, że ich dziecko ma zabawkowy helikopterek 3ch, który faktycznie lata.. na drugi dzień kupiłem lame v4, a moja dziewczyna do tej pory nie może sobie darować, że tamtego dnia nie zostaliśmy w domu Nie wiem Z przymrużeniem oka

Na dzień dzisiejszy latam klasycznie na zmiane raz MPX Mentor raz Rplanes pioneer 1400. Do FPV używam Skywalkera 1900.

Do przyziemnych szaleństw: Asnamnn Terrier wersja z bezszczotką w skali 1:8

+ coptery zabawki do nauki przed większym quardocopterem


Pozdrawiam i jeszcze raz witam wszystkich Uśmiech
---------------------
Michał
Skywalker 1900, Lanxiang SU-47, MPX Mentor, MPX Funjet, Pioneer 1400, Ansmann Terrier BL
 
http://vimeo.com/user10868766
Maciek
Zapraszam ma tor !! Wrescie nowe samochodu juuuuuupi ! Z idalina masz blisko na tor jak cos to pisz Uśmiech
___________________________________________
modele:
Trx t-maxx 3.3
Trx t-maxx 2.5
ofna Multilator Redbull 4.6
FreeFly Jak 55 3D

cessna skyline bl hype
Kyosho mp9e

[b]KYOSHO TF-6 drift stalion

Aparatura
sanwa sd-6g i sektrum dx3s
 
Andy
Witamy Michale w naszym gronie i zapraszamy do czynnego uczestnictwa w życiu naszego forum.
Tym bardziej jest nam miło, że "odnalazł się" kolejny modelarz z Radomia.
Oczywiście jak tylko aura na to pozwoli zapraszamy na rozpoczęcie tegorocznego sezonu modelarskiego.
- Kiedy ono będzie, kiedy ono wreszcie będzie - Nie wiem
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
berkut
Michał nie wiedziałeś, żu u nas tyle osób się tym zajmuje ?, gazet nie czytasz ?, tv nie oglądasz ? oj !!!Nie wiem
----------------------------
www.videofly.com.pl
 
www.videofly.com.pl
Przejdź do forum: