Zobacz temat
RC Radom » Nasze latajace modele » Modele ARF i RTF
 Drukuj temat
"Funkret"
databank
Witajcieee

Słowami wstępu powiem iż będąc na lotnisku i widząc jak Andy pomyka swoim migiem 29 stwierdziłem że odkurzacze to fajne latadełka i potrafią dać solidny zastrzyk adrenaliny. Doskonale Latając swoim mentorem boję się że zasne za aparaturą Uśmiech więc przyszedł czas na.... jeden z modeli ze stajni lanxiang, a który dokładnie to zostanie tymczasowo moją słodką tajemnicą banan

zanim złoże owy model będę się przyzwyczajał do prędkości na takim czymś:

imageshack.us/a/img211/9638/dsc01648hx.jpg


mam nadzieję że ten funjet pozwoli mi liznąć latanie szybszymi modelami i dzieki niemu uchowa mój docelowy model przed katastrofą podczas pierwszego lotu Doskonale

Oblot jak tylko dojdzie do mnie paczunia z FrSky i pakiecikami od "małych rączek" czyli niestety nie prędko Nie wiem

btw może ma ktoś do sprzedania regulator tak >50 amper??
Edytowane przez Andy dnia 14-06-2013 06:46
---------------------
Michał
Skywalker 1900, Lanxiang SU-47, MPX Mentor, MPX Funjet, Pioneer 1400, Ansmann Terrier BL
 
http://vimeo.com/user10868766
F2B Karolek
Hej
Jak lubisz adrenalinę to spróbuj combat rc, albo F2D to dopiero adrenalinaUśmiech

Pozdrawiam
F2B Karolek
 
Andy
Chyba będzie kolejny odrzutowiec z napędem "suszarkowym" Doskonale
Mam tylko nadzieję, że wybrałeś jakiś model bez podwozia - bo to jest najbardziej optymalne rozwiązanie w naszych realiach Fajne
Edytowane przez Andy dnia 14-06-2013 06:53
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
databank
Właśnie podwozie mnie dręczy bo ten model ma podwozie, do tego nie specjalnie wytrzymałe.. tak się zastanawiam czy będzie przeszkadzać jeżeli będzie poprostu schowane przez cały lot od startu do lądowania? Jak mówisz Andy?
Chociaż nie wiem czy nie jest już za późno i stadium mojej choroby na ten model jest na tyle zaawansowany że go kupie złoże i będę w niego wpatrzony jak w święty obrazek Szeroki uśmiech nawet nie będzie musiał latać Z przymrużeniem oka
---------------------
Michał
Skywalker 1900, Lanxiang SU-47, MPX Mentor, MPX Funjet, Pioneer 1400, Ansmann Terrier BL
 
http://vimeo.com/user10868766
Maciek
Ladny model ;3 tylko ze lata jak szalony
P.s. moj depronowy tomahawk prawie gotowy tylko musze edf wkleic Z przymrużeniem oka
___________________________________________
modele:
Trx t-maxx 3.3
Trx t-maxx 2.5
ofna Multilator Redbull 4.6
FreeFly Jak 55 3D

cessna skyline bl hype
Kyosho mp9e

[b]KYOSHO TF-6 drift stalion

Aparatura
sanwa sd-6g i sektrum dx3s
 
Andy
będę w niego wpatrzony jak w święty obrazek, nawet nie będzie musiał latać

- eeee, to byłaby obraza majestatu Z przymrużeniem oka

Panie Maćku - czekamy na oblot - banan


PRZYPOMINAM Kolejny raz, że własne posty można edytować przez czas 15 minut od momentu kliknięcia Wyślij/Zapisz - niestety za dużo postów była wykasowana przez niektórych KolegówNie wiem
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Przejdź do forum: