Zobacz temat
 Drukuj temat
5. Radomski Piknik Naukowy
Andy
Przyznam, że miałem rozpocząć temat nowym wpisem, ale jak zobaczyłem, co napisałem rok temu, to uznałem, że wypisz wymaluj sytuacja powtarza się - skąd ja to znam? Postanowiłem więc, że zacytuję siebie samego:
W związku z tym, że informacja o kolejnej edycji Pikniku jakoś dziwnym trafem nie dotarła do nas w ustalonym przez organizatora terminie i dopiero po otrzymaniu w dniu dzisiejszym zapytania odnośnie potwierdzenia udziału naszej grupy modelarskiej w tym projekcie uwarunkowanym bardzo krótkim terminem odpowiedzi, pozwoliłem sobie odpowiedzieć, że:
- z dużą przyjemnością będziemy uczestniczyli w kolejnej edycji Pikniku.


No cóż, wziąłem sprawy w swoje ręce, ustaliłem co trzeba z Dyrektorem AR oraz z przewodniczącym Sekcji Modelarskiej AR i przekazałem stosowną odpowiedź wraz z dokumentacją organizacyjną do organizatora.
Jednakże w związku z tym mam prośbę do Kolegów o akceptację mojej odpowiedzi do organizatora i wypowiedź w temacie, kto będzie zainteresowany takim udziałem na zasadach jak w 2 lata temu.

Tradycyjnie termin Pikniku wypada na początku czerwca i jest to:

31 maja 2014 - sobota


Zapomniałbym dodać - ja oczywiście się piszę - Uśmiech
Edytowane przez Andy dnia 24-04-2014 13:28
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Andy
Przyznam, że coś mi nie pasowało w tym, że Piknik będzie w niedzielę. Dlatego też wykonałem stosowny telefon do organizatora i już na 1000% wiemy, że

5.Radomski Piknik Naukowy odbędzie się

07 czerwca 2014 - sobota

Przepraszam za pewien dysonans terminowy, ale to tak jest, jak nie ma informacji zawczasu i wszystko trzeba robić na ostatnią chwilę Nie wiem
Edytowane przez Andy dnia 30-04-2014 11:29
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Mateusz
Przepraszam za pewien dysonans terminowy, ale to tak jest, jak nie ma informacji zawczasu i wszystko trzeba robić na ostatnią chwilę Nie wiem


Oj Andy nie wiem czy Ci wybaczymy Pokazuje język

Ja tak jak już mówiłem BĘDĘ Z przymrużeniem oka
Edytowane przez Mateusz dnia 24-04-2014 13:52
Mateusz Uśmiech
___________________
-Kiwi F3P
-Cessna 480
-Multiplex Twister EDF

-FPV VTX 1280
-Align Trex 450 PRO
-TBS DISCOVERY
clone
 
Andy
Nooo, to chociaż jeden z Kolegów wyraził chęć uczestnictwa - dzięki Don Mateo Doskonale

Czekamy na kolejne zgłoszenia Szok
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Andy
Nooooo Koledzy modelarze - kto tam jeszcze chętny do zaprezentowania się na kolejnej edycji Pikniku?
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
adam
Jestem chętny do zaprezentowania się na kolejnej edycji Pikniku Fajne
DX6i
 
Andy
No i bardzo fajnie Adamie - Doskonale
Liczę również, że najmłodszy z naszych Kolegów modelarzy - Twój brat Michał też zapowie oficjalnie swój udział w Pikniku.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
adam
Na pewno zapowie jak tylko wróci bo na razie nie ma go w domu Z przymrużeniem oka
DX6i
 
berkut
Koledzy tak jak było na poprzednich edycjach każdy kto berze udział musi być chociaż troszkę przygotowany merytorycznie. Andrzeju dostarcz mi zdjęcia to zrobię coś w formie baneru na piknik ze zdjęciami z imprez i spotkań, niech ludziska widzą, że modelarstwo to nie tylko komputer i mały modelarz. Z każdej większej imprezy po 2-3 zdjęcia. Ja tez troszkę mam więc zrobię co się da.
----------------------------
www.videofly.com.pl
 
www.videofly.com.pl
Mateusz
Dużo nas... Krzywi się
Mateusz Uśmiech
___________________
-Kiwi F3P
-Cessna 480
-Multiplex Twister EDF

-FPV VTX 1280
-Align Trex 450 PRO
-TBS DISCOVERY
clone
 
Andy
berkut napisał:
... Andrzeju dostarcz mi zdjęcia to zrobię coś w formie baneru na piknik ze zdjęciami z imprez i spotkań, niech ludziska widzą, że modelarstwo to nie tylko komputer i mały modelarz...

- poszło na maila.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Andy
Drodzy Państwo,
data piątej edycji Pikniku z bardzo ważnych względów organizacyjnych uległa zmianie na sobotę – 7 czerwca 2014 roku.

Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Michal
Ja też będę banan
 
Andy
Brawo Michale Doskonale

Czekamy na kolejnych Kolegów.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Andy
Wreszcie udało się ponownie skompletować wszelkie podzespoły do tablicy poglądowej "Schemat działania układu elektronicznego w modelu RC" przygotowanej w latach poprzednich do prezentacji na minionych edycjach pikniku.
Niestety decyzją jednego z naszych starszych kolegów - nie będę tu pokazywał palcem - została ona zdekompletowana. Szkoda tylko, że kolega ten nie zauważył, że rozdysponował elementy, które nie były jego własnością i miały służyć do prezentacji tej tablicy na kolejnych piknikach.
No cóż, mam nadzieję, że takie przypadki nie będą już miały miejsca - Złość Ogłaszam wszem i wobec, że tablica ma pozostać w takim stanie w jakim zostanie przygotowana i nikt nie ma prawa jej dekompletować. Jedynym dopuszczalnym przypadkiem dekompletacji jest wymiana lub naprawa niesprawnego jej elementu.
Sytuacja została opanowana, elementy zostały przekazane i Kolega Don Mateo zobowiązał się do ponownego zmontowania układu poglądowego na tablicy.

A tak na marginesie: - czy są jeszcze jacyś chętni Koledzy do udziału w tegorocznej edycji Pikniku?
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Andy
Przypominam Kolegom, że czas biegnie nieubłaganie i już za niespełna 2 tygodnie 7 czerwca bierzemy udział w kolejnej edycji Pikniku. Zapraszamy do udziału jak najszerszą grupę Kolegów modelarzy, aby godnie zaprezentować się na tej imprezie.
Wszelkie informacje dotyczące programu i organizacji imprezy dostępne są w linku pod banerkiem na stronie głównej portalu, jak również bezpośrednio tutaj: -> http://www.radom....kowy.htmll
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Andy
Informacja dla tych Kolegów, którzy będą uczestniczyli w tegorocznej edycji Radomskiego Pikniku Naukowego:

ORGANIZACJA 5. RADOMSKIEGO PIKNIKU NAUKOWEGO
7 czerwca 2014 roku


1. BEZPIECZEŃSTWO
- każde stanowisko zabezpieczone w gaśnicę
- stanowiska z dużym ryzykiem zniszczenia wypożyczonego sprzętu – zabezpieczone w folie
-w razie złych warunków pogodowych zabezpieczenie sprzętu

2. IDENTYFIKACJA
- każdy dział tematyczny będzie obrendowany bannerem z nazwą działu (mniej więcej środkowe namioty)
-bannery, roll-upy, materiały reklamowe każdej instytucji – obrendowanie swojego stanowiska pokazów
-identyfikatory imienne, odzież firmowa, rozpoznawalność danej instytucji i jej promocja

3. PRZYGOTOWANIE TERENU
- godz. 7.00 – spotykamy się wszyscy pod Urzędem Miejskim
rozstawianie namiotów – samodzielnie (będą do pomocy harcerze)
rozstawienie na podstawie mapek, zgodnie z kierunkiem rozstawiania namiotów,
po imprezie samodzielne złożenie namiotów
- do godz. 8.30 – odbiór z urzędu sprzętu do organizacji stanowisk
- godz. 10.00 – na placu nie może być aut, które nie biorą udziału w sekcji Auto Technology, przeparkowanie na okoliczne parkingi
- godz. 11.00 – uprzątnięty plac, rozstawione stanowiska przygotowane do pokazów
- godz. 11.30 – oficjalne otwarcie imprezy, wystąpienie Prezydenta Miasta
- godz. 17.00 – wystąpienie Prezydenta, wręczenie nagrody dla organizatora
najciekawszych pokazów
- godz. 17.45 – ostatnie pokazy dynamiczne
- godz. 18.00 – zakończenie imprezy, uprzątnięcie terenu

Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Andy
Przypominam Kolegom, że już w najbliższą sobotę bierzemy udział w 5. edycji Radomskiego Pikniku Naukowego.
Wszystkich chętnych do zaprezentowania swoich modeli na wystawce statycznej proszę o zapoznanie się programem organizacyjnym Pikniku i przybycie w stosownym czasie - myślę, że 7:45 będzie w sam raz.
Trzeba będzie pobrać namioty, ławki i krzesła - no i oczywiście będzie sprawdzian harcerski z rozstawiania namiotów - Z przymrużeniem oka.

ZAPRASZAMY
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Andy
Przypominam Kolegom - to już ostatnie godziny przed Piknikiem. To już JUTRO - ZAPRASZAMY.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Przejdź do forum: