Zobacz temat
 Drukuj temat
Auto Moto Show - 1 czerwca 2014
Maciek
A więc już wszystko jasne Uśmiech dziś spotkałem się z organizatorem Auto Moto Show (01.06.14r.) w celu ustalenia dla nas terenu do pokazów. Mamy zapewnione miejsce dla modeli jeżdżących latających itd. Helikoptery mile widziane można wejść na dach i też tam startować, na hali jest prąd więc można miedzy czasie ładować. Piszcie i deklarujcie się w komentarzu poniżej bo muszę zebrać listę żeby potem przy wejściu pokazać ......
Możemy wejść parę dni wcześniej i ogarnąć trasę jak i resztę rzeczy do off i on road....samoloty też mile widziane.
Edytowane przez Andy dnia 13-05-2014 20:08
 
Andy
Nooooo, Koledzy nie pchajcie się tak przysłowiowymi "drzwiami i oknami".
Maciek, a tak na marginesie możesz trochę rozjaśnić mi ten szczegół dachu i korzystania z niego - jaki dach, jakie starty?
Edytowane przez Andy dnia 13-05-2014 20:13
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
databank
zdjęcia panie daj jakieś. btw moge tam funjetem śmignąć ze 2 razy.. po 5 minut Szeroki uśmiech
---------------------
Michał
Skywalker 1900, Lanxiang SU-47, MPX Mentor, MPX Funjet, Pioneer 1400, Ansmann Terrier BL
 
http://vimeo.com/user10868766
Andy
databank napisał:...mogę tam FunJetem śmignąć ze 2 razy...

- oj ryzykant Pan jesteś Panie Michale - przy takiej ilości ludzi i takich prędkościach i grzejącym się znacznie regulatorze Szok

Maciek napisał:...samoloty też mile widziane...

- zapewne Maciek miał na myśli wystawę statyczną modeli samolotów i nie tylko.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
databank
jasna sprawa Andy z żartem się deklarowałem na loty Z przymrużeniem oka już samo startowanie z dachu brzmi hardcorowo Pokazuje język a co do ryzyka to polecam to: ok 8 minuty..

http://youtu.be/b...
---------------------
Michał
Skywalker 1900, Lanxiang SU-47, MPX Mentor, MPX Funjet, Pioneer 1400, Ansmann Terrier BL
 
http://vimeo.com/user10868766
berkut
Jeśli chodzi o latanie samolotami to raczej nie da się tam polatać, ponieważ nie ma miejsca. Latanie z dachu fajna sprawa, ale raczej nie na tej imprezie.
berkut.fm.interia.pl/skaryszew.jpg
Wszystko się dzieje na tym placu i tylko tu można coś pokazać.
----------------------------
www.videofly.com.pl
 
www.videofly.com.pl
Bartek
Jeśli wystawa statyczna, to bym się pisał.
 
Andy
No to bardzo fajnie Bartek - Doskonale

Teraz czekamy na Maćka i jego potwierdzenie, co do możliwości zorganizowania wystawy statycznej i wielkości miejsca przewidzianego na nią - mam nadzieję, że będzie to więcej niż 3 x 3 m - Nie wiem
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Maciek
Słuchajcie, organizator zaproponował nam możliwość startów z dachu ale mamy do dyspozycji również kawałek terenu (nie jest to 3 na 3) jest miejsce do bezpiecznego latania helikopterami (ogrodzimy nasz teren taśmą itd. Jezeli chodzi o zdjęcie powyżej to jest tylko miejsce do palenia gumy, my mamy plac, zaraz obok, jest to część łąki.
Jeżeli chodzi o samoloty to wątpię ze stratami, chodzi tylko o wystawę statyczną, Zaprezentowania się jako grupa RC Radom. W niedzielę są pokazy więc organizator powiedział że możemy kilka dni wcześniej zobaczyć sobie miejsce ogrodzić taśmami, ustawić jakiś tor.

Słuchajcie jeszcze co do spraw organizacyjnych, musimy być tam trochę wcześniej, jesteśmy zwolnieni od płacenia wstępu, tylko musimy być trochę wcześniej. Jeżeli chodzi o godzinę to podam w najbliższym czasie.

Zadeklarowali się chłopaki od modeli jeżdżących, organizator nam umożliwia dostęp do prądu itd.
Edytowane przez Andy dnia 14-05-2014 21:17
___________________________________________
modele:
Trx t-maxx 3.3
Trx t-maxx 2.5
ofna Multilator Redbull 4.6
FreeFly Jak 55 3D

cessna skyline bl hype
Kyosho mp9e

[b]KYOSHO TF-6 drift stalion

Aparatura
sanwa sd-6g i sektrum dx3s
 
Maciek
PS. proszę o podpisanie się (dane), gdyż organizator uprzedził mnie abym zrobił listę osób. Chodzi o samo wejście na teren potem już możemy robić co będziemy chcieli Uśmiech)
___________________________________________
modele:
Trx t-maxx 3.3
Trx t-maxx 2.5
ofna Multilator Redbull 4.6
FreeFly Jak 55 3D

cessna skyline bl hype
Kyosho mp9e

[b]KYOSHO TF-6 drift stalion

Aparatura
sanwa sd-6g i sektrum dx3s
 
Andy
Proponuję, aby dane personalne osób zainteresowanych udziałem przesyłać poprzez PW do Ciebie bezpośrednio - bez pisania ogólnie na forum.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Maciek
okey, dobry pomysł e-mail
jak możecie to przekażcie informacje jeszcze osobą którzy nie za często tutaj wchodzą, a mają jakieś modele. Uśmiech) Dzięki
___________________________________________
modele:
Trx t-maxx 3.3
Trx t-maxx 2.5
ofna Multilator Redbull 4.6
FreeFly Jak 55 3D

cessna skyline bl hype
Kyosho mp9e

[b]KYOSHO TF-6 drift stalion

Aparatura
sanwa sd-6g i sektrum dx3s
 
Maciek
imię nazwisko (chodzi o to żeby potem przy wejściu ochrona nas sprawdziła kto dokładnie ma wejście jako uczestnicy).
___________________________________________
modele:
Trx t-maxx 3.3
Trx t-maxx 2.5
ofna Multilator Redbull 4.6
FreeFly Jak 55 3D

cessna skyline bl hype
Kyosho mp9e

[b]KYOSHO TF-6 drift stalion

Aparatura
sanwa sd-6g i sektrum dx3s
 
Andy
Koledzy, 1 czerwca już najbliższą niedzielę. Dlatego tez chciałem zapytać, czy jest jeszcze ktoś chętny do zaprezentowania się na tej imprezie. Jak dochodzą mnie słuchy, organizatorzy liczą na nasz udział.
Proszę pamiętać o przesłaniu swoich danych do koordynatora naszego udziału.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Andy
Noooo Koledzy, czyżby nie było więcej chętnych do wystawki na tej imprezie?
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Maciek
witam, słuchajcie już jutro 1 czerwca jest Auto moto show.Uśmiech)
___________________________________________
modele:
Trx t-maxx 3.3
Trx t-maxx 2.5
ofna Multilator Redbull 4.6
FreeFly Jak 55 3D

cessna skyline bl hype
Kyosho mp9e

[b]KYOSHO TF-6 drift stalion

Aparatura
sanwa sd-6g i sektrum dx3s
 
Maciek
mam nadzieję że pogoda dopisze, po dogadaniu z organizatorem powiedział mi żeby już być jutro między godziną 7;30-8. Mamy do dyspozycji kawałek ładnego terenu, ogrodzonego od ludzi. Tylko jedna osoba wpisała się na e-mail....czy może jeszcze ktoś chętny ?? Uśmiech)
___________________________________________
modele:
Trx t-maxx 3.3
Trx t-maxx 2.5
ofna Multilator Redbull 4.6
FreeFly Jak 55 3D

cessna skyline bl hype
Kyosho mp9e

[b]KYOSHO TF-6 drift stalion

Aparatura
sanwa sd-6g i sektrum dx3s
 
Przejdź do forum: