Zobacz temat
 Drukuj temat
Nasi Koledzy sprzed lat
Andy
Będąc ostatnio na lotnisku w gronie Kolegów na widok Waldka pomykającego udostępnionym modelem przez Mariana, pojawiła się propozycja stworzenia na forum kącika historycznego. Myślę, że warto byłoby, aby w tym dziale forum były zamieszczane wszelkie historyczne już ciekawostki, wydarzenia, dokonania, zdjęcia oraz filmy.
Jako cezurę czasową proponuję przyjąć rok 2010 - czyli wszelkie materiały sprzed roku 2010.
Myślę, że taki dział forum jest potrzebny, aby to co działo się wcześniej w naszym radomskim modelarskim środowisku nie przepadło bezpowrotnie. Tym bardziej, że często Koledzy wspominają fakty i zdarzenia, o których większość obecnej braci modelarskiej nie słyszała.

Oto pierwszy z historycznych materiałów:
Waldek i jego lot spalinowym RWD-5

YouTube Video


Filmik by Berkut

Kolegę Waldka chyba większość zna. Często wpada z Karolkiem na nasz pas modelarski, a na stałe udziela się nadal w Modelarni Aeroklubu Radomskiego.

Czekamy na kolejne historyczne materiały - przyznam, że w tej kwestii liczę na Darka i Krzyśka P., którzy są kopalnią tej wiedzy historycznej, a Krzysiek na swoim strychu posiada bardzo ciekawe rodzynki modelarskie.
Edytowane przez Andy dnia 03-09-2014 07:52
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Wolfik
Myślę, że taki dział forum jest potrzebny, aby to co działo się wcześniej w naszym radomskim modelarskim środowisku nie przepadło bezpowrotnie. Tym bardzie, że często Koledzy wspominają fakty i zdarzenia, o których większość obecnej braci modelarskiej nie słyszała.


Andy, swietny pomysl z tym tematem. Mam nadzieje, ze sie rozwinie Doskonale

Fajny filmik Andy zapodales, klimaty konkretne: lotnisko, poldek w tle no i RWD 5. Jak za starych dobrych czasow, mmm. Nie wroca juz, ale mozna powspominac.
Pozdrawiam

Wolfik
____________________________________
8 FG Super

Waarschip 730 - sklejka modelarska
Mig 29 - depron (w budowie)
Airwolf VARIO - carbon (w budowie)
 
Andy
Wolfik napisał:
... Nie wrócą już, ale można powspominać.. ...


- no i właśnie o to chodzi, aby młodzież (i nie tylko młodzież) zobaczyła jak to było na początku przygody innych Kolegów z modelarstwem, od czego zaczynali i jaki mieli sprzęt RC.

Przepraszam - zapomniałem uprzednio dodać, że filmik jest autorstwa Berkuta - Nie wiem
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Przejdź do forum: