Zobacz temat
 Drukuj temat
10-11-2014 - Kończymy Sezon Modelarski 2014
Andy
No i nadeszła ta tak długo oczekiwana chwila - prognozy pogody wyklarowały się na dobre (ma być w miarę ciepło i słonecznie), no i mamy zgodę Dyrekcji AR, więc w sobotę jest tak dłuuuuuugo wyczekiwane ZAKOŃCZENIE SEZONU Modelarskiego - RADOM 2014.

TERMIN:
10 listopada 2014 (poniedziałek) od godziny 12-ej do zmroku.

Oczywiście przewidywane jest ognisko, więc proszę jak zawsze pamiętać o aprowizacji na nie we własnym zakresie, tak aby nikt przy ognisku nie siedział przy tzw. "pustym kiju".

Kilka szczapek na ognisko również od każdego przyda się, aby wytworzyć odpowiednią temperaturę ogniska.

Ma być w miarę ciepło, ale to jak na tę porę roku szaleństwa nie będzie, więc proszę o zabranie ze sobą ciepłej odzieży, rękawiczek i czapek. Wieczory są już naprawdę chłodne.

Jak zawsze na tego rodzaju spotkania zapraszamy jak najbardziej liczną grupę modelarzy z naszego miasta i regionu. Więc kto ma tylko czym latać, to zapraszamy serdecznie.
Oczywiście tych co nie mają czym latać, a chcieliby się z nami spotkać na pasie modelarskim, zapraszamy również serdecznie.

Proszę również Szanowne Koleżeństwo o zabranie środków dokumentacji foto i wideo, zrobienie z nich użytku podczas spotkania, aby było co wspominać podczas długich zimowych wieczorów, które już niebawem nas czekają.

No cóż Koledzy modelarze - jak ja to mówię i piszę - rychtować modele na sobotę banan
Edytowane przez Andy dnia 07-11-2014 07:24
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Andy
Jako, że najprawdopodobniej termin zakończenia sezonu zostanie przesunięty ze względu na mało sprzyjające warunki meteo - nie ma sensu bieganie po pasie modelarskim po deszczu lub w trakcie jego opadu - nic na siłę - proponuję szybką, ale naprawdę szybką dyskusję i propozycje ewentualnego nowego terminu.

Ja proponuję:
- poniedziałek - 10 listopada
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Tomek
Mnie pasuję. Zresztą nie zależnie co finalnie zostanie postanowione to i tak w poniedziałek będę na lotnisku.
imageshack.com/a/img921/9246/WYD3Zf.png
Yak 55 3.3m 150ccm
Yak 55 2.7m 100ccm
Super Decathlon 3.5m 120ccm
Meridian 1.8m 10ccm (from heaven)
Glasair 2m 20ccm
Cessna 182 2.1m 25ccm (czeka na maiden)
Trex 600Nitro
Trex450
Mikrokopter Okto2
TBS Discovery FPV
RVJET FPV
Volantex Predator V2 FPV
TBS Caiphirina FPV
SkyWalker FPV
 
Piotr
Moze byc poniedzialek Uśmiech
Turnigy 9x
F22 Raptor
Rwd 5
PZL Ts 11 Iskra
Zactly F3P
PZL 130 Orlik TC II
 
czarny
Może być poniedziałek
____________________________________
Turnigy 9x z ER9x TELEMETRY
KIWI-F3P
Calmato Alpha 40 Trainer GP OSMax 40LA
Extra Little OSMax10
QUAD TBS DISCOVERY clone
 
kuba
Może być poniedziałek Uśmiech.
Spektrum DX6i
- Beta 1400
-Cessna 182
-Ultron 3D
-Mig-29 depron
-Katana MD Precision Aerobatic
-Extra 330 SC EPP Hacker
-Kiwi F3P
- P40 (ESA)
 
Andy
Dzięki za szybkie odpowiedzi w temacie, choć Bartek gdzieś zgładził na SB.
W związku z mało przychylną prognozą na sobotę Zakończenie Sezonu Modelarskiego - Radom 2014 przekładamy na poniedziałek 10 listopada - godziny i aprowizacja bez zmian. banan
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Wolfik
Czyli przy odrobinie szczescia, moze bede mial szanse popatrzec jak lataja koledzy. Z przymrużeniem oka
Pozdrawiam

Wolfik
____________________________________
8 FG Super

Waarschip 730 - sklejka modelarska
Mig 29 - depron (w budowie)
Airwolf VARIO - carbon (w budowie)
 
Andy
WOLFIK napisał:
przy odrobinie szczęścia, może będę miał szansę popatrzeć jak latają Koledzy.

- Wolfik, Wolfik - Ty chyba chcesz, żeby Wysokie Prezydium obdarowało Ciebie "Żółtą Kartką" za tą odrobinę szczęścia - obecność obowiązkowa i już - Uśmiech
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
czarny
Wolfik no ja chyba tez przyjde popatrzec bo wszystko mam rozgrzebane.
Jak mi sie uda dokonczyc pioniera to zrobie oblot po naprawie skrzydeł
____________________________________
Turnigy 9x z ER9x TELEMETRY
KIWI-F3P
Calmato Alpha 40 Trainer GP OSMax 40LA
Extra Little OSMax10
QUAD TBS DISCOVERY clone
 
Tomek
Czarny, jak Ty zrobisz oblot to i ja zrobię oblot.
imageshack.com/a/img921/9246/WYD3Zf.png
Yak 55 3.3m 150ccm
Yak 55 2.7m 100ccm
Super Decathlon 3.5m 120ccm
Meridian 1.8m 10ccm (from heaven)
Glasair 2m 20ccm
Cessna 182 2.1m 25ccm (czeka na maiden)
Trex 600Nitro
Trex450
Mikrokopter Okto2
TBS Discovery FPV
RVJET FPV
Volantex Predator V2 FPV
TBS Caiphirina FPV
SkyWalker FPV
 
czarny
hehehe a co żes rozwalił albo co kupiłes ??
____________________________________
Turnigy 9x z ER9x TELEMETRY
KIWI-F3P
Calmato Alpha 40 Trainer GP OSMax 40LA
Extra Little OSMax10
QUAD TBS DISCOVERY clone
 
Jedrek
Poniedziałek to dla mnie normalny dzień pracy więc nie dam rady zagościć ale wrzuciłem link do oblotu nowego (powiedzmy) modelu.
 
Andy
A to szkoda - miałem taką nadzieję - wielka szkoda. A model - to fakt - to przecinak Szok

Proszę pamiętać o drewienku na ognisko i oczywiście o zaopatrzeniu w kiełbaskę do upieczenia i inne wiktuały.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Andy
Niestety,
jak widzicie Wysokie Prezydium czekało do ostatniej chwili, ale niestety - aura jest jak widać za oknem - szaro, buro, mokro i ponuro, a na dodatek wieje dość znacznie mało przewidywalnie. Małe są również szanse na zagoszczenie Słoneczka na niebie, aby grunt trochę przesechł i można byłoby na suchej trawce postać kilka godzin w miłej atmosferze i posiedzieć chwilę przy ognisku.

Decyzja w takiej sytuacji może być tylko jedna - tegoroczne zakończenie Sezonu ZOSTAJE ODWOŁANE.
A dlatego odwołane, gdyż od wtorku/środy temperatura będzie już gościć bliżej zera i nie ma szans już raczej w tym roku na jakieś bardziej sprzyjające warunki do latania na dworze.
No cóż Nie wiem beczy
Edytowane przez Andy dnia 10-11-2014 10:02
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
czarny
Odwołane zakończenie się odbyło.
 
Andy
A ognisko było?
Bo jak nie było, to niestety w myśl regulaminu Wysokiego Prezydium, nie było to zakończenie sezonu.
A tak na poważnie - fotki i filmiki są?
To proszę zapodać newsa i załączyć galerię z fotkami i będzie OK.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
czarny
Fotki filmiki są
 
Andy
No to napisz Czarny może kilka zdań co tam się działa, zapodajcie fotki na mojego maila, a filmiki na YT i zrobimy newsa. Czarny tylko nie ociągaj się bo news to ma być news, a nie odgrzewany kotlet po tygodniu leżakowania.
A tak na marginesie proponuję jutro powtórkę - warunki będą jeszcze lepsze - banan
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
czarny
Ja postaram się byc
____________________________________
Turnigy 9x z ER9x TELEMETRY
KIWI-F3P
Calmato Alpha 40 Trainer GP OSMax 40LA
Extra Little OSMax10
QUAD TBS DISCOVERY clone
 
Przejdź do forum: