Zobacz temat
RC Radom » Nasze latajace modele » Aparatury
 Drukuj temat
Turnigy 9xv2
tomaszwozniak8
Witam mam aparaturę Turnigy 9xv2 z open tx mam problem z ustawieniem heli 450 a i czy jest możliwość wgrania oryginalnego softu do tej aparatury jestem początkujący i nie radzę sobie z tym oprogramowaniem pozdrawiam
Edytowane przez Andy dnia 20-12-2015 20:13
 
Andy
Witaj,
no niestety czas nie jest zbyt szczęśliwy, gdyż przygotowania świąteczne zapewne pochłaniają bez reszty naszych modelarzy.
Trzeba będzie "chwilkę " poczekać, aby forum ponownie "ruszyło".
Ale myślę, że Kolega Mateusz posiada stosowny zasób wiedzy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania. Proponuję napisać do niego PW w tej kwestii, tym bardziej, ze nasz forumowy Don Mateo jest bardzo ostatnio zajęty i dość rzadko zagląda na forum.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
tomaszwozniak8
dzięki wielkie mam dużo czasu więc na spokojnie
 
Mateusz
Cześć,
Co do Twojego pytania- myślę, że nie będzie problemu z wgraniem oryginalnego softu TG. Poprzedni sam wgrywałeś czy kupiłeś już "gotową"?

Ustawienia heli można ogarnąć ale lepiej było by się spotkać i na żywo, gdyż tutaj może być ciężko. Odezwij się na PW jeśli będziesz potrzebował pomocy.. Z przymrużeniem oka
Mateusz Uśmiech
___________________
-Kiwi F3P
-Cessna 480
-Multiplex Twister EDF

-FPV VTX 1280
-Align Trex 450 PRO
-TBS DISCOVERY
clone
 
tomaszwozniak8
aparaturę kupiłem z tym oprogramowaniem myślałem że będzie łatwiejsze w obsłudze ale się myliłem będę wdzięczny za pomoc dopiero dzisiaj wymieniłem serwa bo poprzednie uszkodziłem przez moje nieudane próby ustawienie heli pozdrawiam
 
czarny
Proponuje spotkanie jak nie uda nam sie ustawic heli na tym sofcie to wgram ci oryginalne oprogramowanie ale uwazam ze nie bedzie to konieczne.
____________________________________
Turnigy 9x z ER9x TELEMETRY
KIWI-F3P
Calmato Alpha 40 Trainer GP OSMax 40LA
Extra Little OSMax10
QUAD TBS DISCOVERY clone
 
Andy
Myślę, że spotkanie bezpośrednie nie będzie raczej możliwe. Dlatego też proszę pomóc Koledze w jak najbardziej zrozumiały i obszerny sposób opisowy. Fajne

A tak na marginesie - apkę kupiłeś "od kogoś" jako używkę? Jeżeli tak, to proponuję wspomóc Kolegę "drogą powrotu" do oryginalnego softu dla tej apki, a dopiero potem dalsze wskazówki co do ustawień dla heli.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
tomaszwozniak8
aparatura była nowa z tym oprogramowaniem także nic nie było grzebane w środku a jak dzwoniłem do gościa od którego ją kupiłem to stwierdził że nie idzie wgrać nowego softu pozdrawiam
 
czarny
To moze jeszcze raz to jest turnigy 9xr czy 9x?
Jezeli 9xr to masz ten sam soft co ja banalnie prosty i jest to oryginalny soft dobtej aparatury.
Ja mam turnigy 9x i soft wgrywalem wlasnie od 9xr czyli er9x zeby miec wiecej ustawien i tym samym wiecej mozliwosci.
Napisze tak do kazdej aparatury da sie wgrac soft jaki sie chce nie kazda bedzie dzialac poprawnie taka roznica mala :-).
Dzis nakrece filmik co masz ustawic na pierwsze uruchomienie.
Andy pisze ze spotkanie nie jest mozliwe czemu?
____________________________________
Turnigy 9x z ER9x TELEMETRY
KIWI-F3P
Calmato Alpha 40 Trainer GP OSMax 40LA
Extra Little OSMax10
QUAD TBS DISCOVERY clone
 
tomaszwozniak8
turnigy 9x z open tx wersja 2.0.17 w języku polskim no a spotkanie nie bardzo bo ja mieszkam od Radomia jakieś 400 km od was pozdrawiam ale było by fajnie się kiedyś spotkać może na jakimś pikniku modelarskim pozdrawiam
 
Andy
Dziś nakręcę filmik co masz ostawić na pierwsze uruchomienie.
- i to mnie się podoba - taki tutorial zawsze się przyda. Doskonale
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
czarny
To jezeli masz 9x to masz taka sama apke jak ja i tam oryginalnym softem nie byl open tx
Tu powinien byc soft od turnigy [url] www.hobbyking.com... [/url]

Tu open tx a inaczej er9x www.hobbyking.com...dule_.html
Edytowane przez czarny dnia 30-12-2015 09:15
____________________________________
Turnigy 9x z ER9x TELEMETRY
KIWI-F3P
Calmato Alpha 40 Trainer GP OSMax 40LA
Extra Little OSMax10
QUAD TBS DISCOVERY clone
 
czarny
Tu masz instrukcje:
http://openrcforu...user_guide

A tu masz tutoriale:
www.ok-rimr.com/e...x-mixovani
Edytowane przez Andy dnia 01-01-2016 19:44
____________________________________
Turnigy 9x z ER9x TELEMETRY
KIWI-F3P
Calmato Alpha 40 Trainer GP OSMax 40LA
Extra Little OSMax10
QUAD TBS DISCOVERY clone
 
tomaszwozniak8
witam patrzyłem na te filmy ale u mnie tak nie wychodzi mam szybowiec i tak chodzi aparatura jak na filmach jest to w miarę proste do ustawienia ale helikopter to już mnie przerasta nie mam nerwów do tego ustawiania ja się poddaje błąd zrobiłem że się wcześniej nie poradziłem co do oprogramowana do tej aparatury pozdrawiam
 
czarny
Jest jeszcze cos takiego jak heli setup.
A w najlepszym czy w najgorszym wypadku przyslij aparature wgram soft oryginalny.
____________________________________
Turnigy 9x z ER9x TELEMETRY
KIWI-F3P
Calmato Alpha 40 Trainer GP OSMax 40LA
Extra Little OSMax10
QUAD TBS DISCOVERY clone
 
czarny
Tu masz jeszcze helisetup YouTube Video

____________________________________
Turnigy 9x z ER9x TELEMETRY
KIWI-F3P
Calmato Alpha 40 Trainer GP OSMax 40LA
Extra Little OSMax10
QUAD TBS DISCOVERY clone
 
tomaszwozniak8
według tego filmu ustawiałem i nic ne pasuje
 
czarny
A co nie pasuje?
Opisz co sie dzieje nie tak.
____________________________________
Turnigy 9x z ER9x TELEMETRY
KIWI-F3P
Calmato Alpha 40 Trainer GP OSMax 40LA
Extra Little OSMax10
QUAD TBS DISCOVERY clone
 
tomaszwozniak8
nie ma obrotów silnika i tak jak pisałem wcześniej przechył prawo lewo jest na prawym drążku a tam gdzie powinno być pochylenie do przodu i do tyłu to jest gaz tak się przynajmniej serwa zachowują a na lewym drążku przepustnicy mam pochylenie przód tył i nie umiem tego zamienić a aparaturę mam ustawioną w mode 2 a jak zmieniłem te ustawienia to i tak jest tak samo i tego nie rozumiem pozdrawiam
 
Andy
A czy w tej apce jest możliwość wyboru typu tarczy głowicy?
images70.fotosik.pl/1271/bba23e9afc4312a7.jpg
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Przejdź do forum: