Zobacz temat
 Drukuj temat
Cześć
MrOwA
Jako, że powoli wdrażam się w latające aspekty, postanowiłem dołączyć do Waszego grona. Interesuję się wielowirnikowcami. Właśnie jestem w trakcie składania swojej pierwszej 450 Uśmiech Więc pewnie na wiosnę będę ją testował.
Chciałem zapytać, czy też czasami zdarza się Wam takimi wynalazkami latać, czy tylko modelami samolotów?
 
berkut
Witamy na naszym forum. Nie jesteś osamotniony w swoim hobby, u nas kilka osób lata wielowirnikowcami. Pochwał się co budujesz najlepiej ze zdjęciami.
----------------------------
www.videofly.com.pl
 
www.videofly.com.pl
Andy
Witamy, witamy. Jak widzisz są Koledzy, którzy budują wielowirnikowce - są zaawansowani sprzętowo Koledzy, ale są również i mniej zaawansowani.
Dlatego też myślę, że spokojnie możesz liczyć na ich pomoc i porady.
Może tak jak pisał berkut warto byłoby założyć nowy temat w dziale "Budowa modeli" i opisać od A-Z powstawanie takiego wielowirnikowca, a następnie ustawienia apki, korzystanie z aplikacji służącej do ustawiania i regulacji układu sterującego takim modelem. Doskonale
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
MrOwA
Ok, nie omieszkam poczynić jakiejś krótkiej relacji z budowy Uśmiech
Jak złożę wszystko do kupy to postaram się zajrzeć na lotnisko Uśmiech (W chwili obecnej czekam na paczuszki z HK i naszych sklepów).
 
Przejdź do forum: