Zobacz temat
RC Radom » Nasze modelarskie spotkania » Umawiamy się na latanie
 Drukuj temat
Zakończenie Sezonu Modelarskiego - Radom 2016
Andy
Tradycji musi stać się zadość. Sezon Modelarski Radom 2016 został uroczyście spotkaniem piknikowym rozpoczęty w dniu 21 maja, więc trzeba będzie też go uroczyście zakończyć.
Nie damy się aurze Złość
Przewidywane jest lekkie ocieplenie do około 7-11 stopni w okolicach weekendu 19-20 listopada. Wiatrowo też nie będzie najlepiej, ale sezon zakończyć trzeba choć wspólnym ogniskiem i wspólnym zdjęciem z modelami.
Dlatego też, jeżeli prognozy nie zmienią się i aura nie "przewróci" wszystkiego do góry nogami umawiamy się na:

sobotę - 19 listopada na godzinę 12-tą

Oczywiście długiego latanie nie przewiduję - gdyż około 16-ej będzie już szaro.

Proszę ciepło się ubrać i zaopatrzyć w niezbędne akcesoria do pieczenia kiełbasek w ognisku.
Oczywiście proszę też o zaopatrzenie się w kiełbaski do pieczenia o ognisku i inne wiktuały do smacznego skonsumowania kiełbasek.

Proszę wszystkich Kolegów, aby pamiętali również o kilku drewienkach na ognisko - tak aby było w czym te kiełbaski upiec.


Zapraszamy wszystkich Kolegów modelarzy z Radomia i okolic - a szczególnie naszych nowych Kolegów aspirujących do SM AR
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
szopen
ok, pozdrawiam
 
Andy
O, i to rozumiem - choć jeden z Kolegów napisał coś w temacie.

Czasami mam nieodparte wrażenie, że piszę sam dla siebie i nie mam pewności do kogo docierają wieści. - Nie wiem
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
berkut
Hura !!!! Niech się tylko pogoda sprawdzi to oblatam wreszcie model bo kupiłem silnik MVVS i ciekaw jestem jak to będzie latać. Panowie trzymamy kciuki za pogodę.
----------------------------
www.videofly.com.pl
 
www.videofly.com.pl
markov
Andy, wieści docierają do kogo trzeba Uśmiech

Jak pogoda dopisze to zjawię się z jakimś modelem.
 
Andy
I tak trzymać Koledzy - Doskonale
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Alek
No wreszcie konkretna decyzja, już myślałem że zakończenia w tym roku nie będzie.
 
Sylwester Kucharczyk
Fajnie. Trzymam kciuki za aurę i do zobaczenia na pasie startowym
AIR BEAVER, WILGA35A, KDS450 SV, Zlín 50L
 
berkut
Coś nam się pogoda zmienia chyba Szok
----------------------------
www.videofly.com.pl
 
www.videofly.com.pl
Andy
Cały czas się zmienia - Nie wiem Ale to ostatni chyba ciepły weekend w tym sezonie. Liczę na to, że opady nie wystąpią tak wcześnie od rana a od 15-ej.
Niech sobie będzie pochmurno, ale za to będzie w miarę ciepło, wiaterek mało sprzyjający - ale jakiś jeden lot na zakończenie sezonu ktoś wykona.
Aby ognisko się paliło, aby można byłoby kiełbaskę upiec i wspólną fotkę z modelami wykonać.


Na chwilę obecną - termin bez zmian.

Proszę cały czas kontrolować temat o ZSM-R2016.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Andy
Zgodnie z zapowiedzią ze względu na mało przychylną prognozę pogody na sobotnie popołudnie

Zakończenie Sezonu Modelarskiego RADOM-2016
zostało przełożone
na niedzielę 20 listopada 2016 godzina 12-ta.


Proszę pamiętać o ciepłych ubrankach i aprowizacji na ognisko.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Przejdź do forum: