Zobacz temat
 Drukuj temat
Ogólnopolskie Zawody Makiet Latających F4H-P w Radomiu?
Bartek
Ale czego dotycząca?
Jeśli terminu, to chyba oczywiste, że musi ulec zmianie, ale na jaki termin - będziemy myśleć. Chyba jeszcze jeden weekend teoretycznie wchodził w rachubę, ale muszę to potwierdzić.

Faktycznie, słabo z koordynacją. Dlatego o zawodach, o których wiadomo od kilku miesięcy, że będą, powinno być info na forum, tak jak to się stało dziś rano, kiedy o F2B pojawiły się dwa wątki. Szkoda, że tak późno. Teraz musimy szukać terminu dla F4H-P od nowa. Mam nadzieję, że znajdziemy.
Edytowane przez Bartek dnia 30-05-2017 13:48
 
Andy
Co powinno być na forum i kiedy, to organizatorzy danych zawodów wiedzą najlepiej.
A do Twojej dyspozycji była następująca informacja na forum i to już 02-02-2017 w części ZAŁĄCZNIK nr 2" Plan - zarys ogólny - działalności Sekcji Modelarskiej Aeroklubu Radomskiego na rok 2017
- 19-20 sierpień - IV Zawody modeli samolotów na uwięzi w kategorii F2B zaliczane do Pucharu Polski – główny organizator Karol Janik;

O terminie Karolkowych zawodów wspomniałem również już w pierwszym swoim wpisie w dniu 23-05-2017 w tym temacie, abyś wziął to pod uwagę.
... Weź również pod uwagę, że w sierpniu 19-20 Karolek zgłosił swoje zawody F2B - może zorganizuje, nie wiem, ale są w planie działania SM AR i należy to przewidzieć. W ostatni weekend sierpnia z reguły jest Airshow, co trzeba też wziąć pod uwagę. ..

Konsultowałeś termin z Karolkiem? A ja to zrobiłem - potwierdziłem.
Ustaliliśmy przy okazji, że ruszamy z tematem organizacyjnym, ponieważ jak zawsze jest "kilka rzeczy do ogarnięcia". A w sezonie urlopowym różnie to bywa.

Przy poważnych zawodach liczy się termin "zaklepany" w Kalendarzu Imprez AP na dany rok. Tego rodzaju rezerwacje terminów robi się w lutym, a najdalej na początku marca. I tak też Karolek zgłosił swoje zawody i ma do tego terminu prawo. A czy zorganizuje zawody, czy nie to dopiero okaże się "w praniu".

Miałeś do dyspozycji i plan działania SM AR na rok 2017, i moje przypomnienie o Karolkowym terminie w temacie i kalendarz imprez AP na 2017 i Ty zarzucasz komuś brak koordynacji?
To Ty jesteś inicjatorem zawodów F4H-P w Radomiu (Twoja ankieta na PFMRC), Ty chcesz zorganizować te zawody "na ostatnią chwilę" i Ty szukasz terminu.

Trzymam kciuki za alternatywny termin.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Bartek
Wszystko racja, ale tematu, jak co roku, nie było i dawało to złudne poczucie, że imprezy nie ma, a sam jeszcze parę dni temu napisałeś, że impreza zgłoszona , ale nie wiesz, czy Karol to będzie realizował.

Zostawmy. Następnym razem też już będę miał pełniejszą wiedzę, gdzie szukać informacji, nie musząc czekać na pojawienie wątku. Także za info dzięki.

Po ustaleniach z Markiem, F4H-P w Radomiu w tym roku odpuszczamy. Będziemy starać się zorganizować w roku przyszłym.
 
Andy
Ok. Bartek - myślę, że to najracjonalniejsza decyzja na tym etapie zaawansowania Kalendarza Imprez Modelarskich AP.
Oczywiście nie odpuszczamy tych zawodów.
Ustal z Markiem cały harmonogram zawodów F4H-P w cyklu Pucharu Polski, zgłoście te terminy do AP i będziemy organizować - Doskonale

Do przyszłego roku jest trochę czasu, więc jest okazja, aby głębiej poszukać sponsora, czy sponsorów.
Tutaj prośba również do innych Kolegów - gdyby trafił się jakiś chętny podmiot do zaoferowania w ramach sponsorowania takiej imprezy (nawet na 300 - 500 PLN), to od razu dawajcie znać. Tak jak pisałem, jest trochę czasu, może uzbiera się trochę kasy, więc i z organizacją będzie mniej problemów.

Wystawcie czujki i wypatrujcie potencjalnych sponsorów.

Na chwilę obecną myślę, że temat można spokojnie zawiesić, do czasu rozpoczęcia działań organizacyjnych w przyszłym roku.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Bartek
Dziękuję wszystkim za udział w dyskusji i pomysły.
 
Przejdź do forum: