Zobacz temat
RC Radom » Nasze modelarskie spotkania » Umawiamy się na latanie
 Drukuj temat
Rozpoczęcie sezonu modelarskiego - Radom 2018
Andy
Zapowiadałem, że tym razem zorganizujemy rozpoczęcie sezonu w niedzielę. Niestety po dokonaniu wstępnego rozpoznania terminowego wśród Kolegów okazało się, że sezon komunijny rozpocznie się na dobre i niedziela nie będzie dobrym dniem tygodnia dla naszego pikniku.

Dlatego też biorąc pod uwagę ten aspekt oraz inne uwarunkowania proponuję, aby nasze tegoroczne rozpoczęcie sezonu wyznaczyć na dzień:

12 maja 2018 (sobota) od godziny 14-ej.

Termin rezerwowy 19 maja - również sobota.
Andy rcradom.pl/admin/foto/corsair4.gifrcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Andy
Myślę, że nie ma co czekać. Prognozy są dość optymistyczne na dzień 12 maja - sobota, choć wiaterek około 3 m/s. Ale temperatura do 23. stopni.

Ogłaszam więc wszem i wobec:
Rozpoczęcie Sezonu Modelarskiego - Radom 2018 odbędzie się
w dniu 12 maja (sobota) od godziny 14-ej do zmroku


Jak zawsze proszę uprzejmie pamiętać, że aby rozpoczęcie sezonu było udane, musi odbyć się ognisko z pieczeniem kiełbasek i tego wszystkiego co można upiec na ognisku lub w ognisku. Proszę więc o przygotowanie aprowizacji na ognisko, kijków do pieczenia oraz drewna na ognisko.
Proszę pamiętać szczególnie o tej ostatniej pozycji, ponieważ bez niej nie da się nic upiec, ani na , ani w ognisku.


Oczywiście tradycyjnie zapraszamy na tę naszą cykliczną imprezę rozpoczynającą kolejny sezon wszystkich modelarzy z Radomia i okolic. Oczywiście z okolic tych bliższych, ale i tych dalszych. Jeżeli tylko posiadasz model RC i masz ochotę nas odwiedzić ZAPRASZAMY.

Stali bywalcy znają umiejscowienie naszego pasa modelarskiego, a dla nowych Kolegów modelarzy, którzy chcieliby nas odwiedzić mała wskazówka:
- http://www.rcrado...?page_id=8
Andy rcradom.pl/admin/foto/corsair4.gifrcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Przejdź do forum: