Zobacz temat
RC Radom » Nasze modelarskie spotkania » Umawiamy się na latanie
 Drukuj temat
15 maja - Rozpoczęcie Sezonu Modelarskiego - Radom 2022
Andy
Prognozy są dość optymistyczne na dzień 15 maja - niedziela - zarówno pod kątem zachmurzenia, wiatru, jak i temperatury - więc czas uroczyście rozpocząć sezon modelarski 2022.

Ogłaszam więc wszem i wobec:
Rozpoczęcie Sezonu Modelarskiego - Radom 2022
planowane jest
w dniu 15 maja (niedziela) od godziny 14-ej do zmroku


Jak zawsze proszę uprzejmie pamiętać, że aby rozpoczęcie sezonu było udane, musi odbyć się ognisko z pieczeniem kiełbasek i tego wszystkiego co można upiec na ognisku lub w ognisku. Proszę więc o przygotowanie aprowizacji na ognisko, kijków do pieczenia oraz drewna na ognisko.
Proszę pamiętać szczególnie o tej ostatniej pozycji, ponieważ bez niej nie da się nic upiec, ani na, ani w ognisku.


Oczywiście tradycyjnie zapraszamy na tę naszą cykliczną imprezę rozpoczynającą kolejny sezon wszystkich modelarzy z Radomia i okolic. Oczywiście nie tylko z okolic tych bliższych, ale i tych dalszych. Jeżeli tylko posiadasz model RC i masz ochotę nas odwiedzić i polatać modelem w miłym towarzystwie ZAPRASZAMY.

Stali bywalcy znają umiejscowienie naszego pasa modelarskiego, a dla nowych Kolegów modelarzy, którzy chcieliby nas odwiedzić mała wskazówka:
- http://www.rcrado...?page_id=8

UWAGA - w przypadku piknikowego spotkania modelarskiego na rozpoczęcie sezonu wyślę jedno zbiorcze zgłoszenie naszych lotów.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Przejdź do forum: