Zobacz temat
RC Radom » Nasze modelarskie spotkania » Umawiamy się na latanie
 Drukuj temat
Zakończenie sezonu modelarskiego - RADOM 2022
Andy
Zawody Latawcowe już za nami, więc jak zawsze tradycji musi stać się zadość. Sezon Modelarski Radom 2022 został uroczyście rozpoczęty spotkaniem piknikowym w dniu 15 maja, więc trzeba też go i uroczyście zakończyć. Liczymy, że aura będzie dla nas łaskawa - przynajmniej prognozy wskazują na bardzo ciepłą druga połowę października - więc trzeba korzystać póki czas.
Dlatego też po koordynacji terminu z Szefem Wyszkolenia AR, jeżeli prognozy nie zmienią się i aura nie "przewróci" wszystkiego do góry nogami, umawiamy się na:

niedzielę- 23 października od godziny 11-tej

Tak wczesna godzina rozpoczęcia uwarunkowana jest prośbą Kolegów i wcześnie zapadającym już zmrokiem. Już po 17-ej warunki do latania są mało sprzyjające.

Proszę - jak zawsze - zaopatrzyć w niezbędne akcesoria do pieczenia kiełbasek w ognisku.
Proszę również o zaopatrzenie się w kiełbaski do pieczenia w ognisku, inne wszelkie smakowitości także do upieczenia na i w ognisku oraz wszelkie inne wiktuały do smacznego skonsumowania piknikowego jedzonka.

Proszę wszystkich Kolegów, aby pamiętali również o drewienku na ognisko - tak, aby było w czym te kiełbaski upiec.


Jak zawsze na nasze pożegnalne spotkanie z sezonem modelarskim, zapraszamy wszystkich chętnych Kolegów modelarzy z Radomia i okolic - drony wyścigowe również.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Przejdź do forum: