Zobacz temat
RC Radom » Nasze modelarskie spotkania » Umawiamy się na latanie
 Drukuj temat
14.10.2023 - Zakończenie Sezonu Modelarskiego 2023
Andy
Prognozy są coraz mniej optymistyczne, więc po ich przeanalizowaniu zarówno pod kątem zachmurzenia, wiatru, temperatury, jak i wcześniej zapadającego już zmroku uważam, że można wstępnie przyjąć termin na dzień 14 października - SOBOTA, aby zakończyć sezon naszym tradycyjnym piknikiem.

Ogłaszam więc wszem i wobec:

Zakończenie Sezonu Modelarskiego - Radom 2023

planowane jest

w dniu 14 października (sobota) od godziny 12-ej do zmroku


Jak zawsze proszę uprzejmie pamiętać, że aby zakończenie sezonu było udane, musi odbyć się ognisko z pieczeniem kiełbasek i tego wszystkiego co można upiec na ognisku lub w ognisku. Proszę więc o przygotowanie aprowizacji na ognisko, kijków do pieczenia oraz drewna na ognisko.
Proszę pamiętać szczególnie o tej ostatniej pozycji, ponieważ bez niej nie da się nic upiec, ani na, ani w ognisku.

Oczywiście tradycyjnie zapraszamy na tę naszą cykliczną imprezę kończącą kolejny sezon wszystkich modelarzy z Radomia i okolic. Oczywiście nie tylko z okolic tych bliższych, ale i tych dalszych. Jeżeli tylko posiadasz model RC, dopełniłeś formalności rejestracyjnych w ULC (posiadasz numer operatora SBSP), masz ochotę nas odwiedzić i polatać modelem w miłym modelarskim towarzystwie ZAPRASZAMY.

Stali bywalcy znają umiejscowienie naszego pasa modelarskiego, a dla nowych Kolegów modelarzy, którzy chcieliby nas odwiedzić mała wskazówka:
- http://www.rcrado...?page_id=8

UWAGA - w przypadku piknikowego spotkania modelarskiego na rozpoczęcie sezonu wyślę jedno zbiorcze zgłoszenie naszych lotów.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Andy
Na chwilę obecną to temperaturowo (do 23 stopni - oby) i deszczowo jest OK w prognozach na sobotę. Pozostaje tylko mało korzystny wiaterek. Ale jak nawet miałoby się to nie zmienić, to oczywiście termin jest aktualny, bo co najmniej fotkę trzeba zrobić, przy ognisku posiedzieć, pogadać i kiełbaskę zaliczyć Szeroki uśmiech
Potem temperatura pikuje ostro w dół i raczej trudno byłoby przewidzieć korzystniejsze warunki - a dzień coraz krótszyNie wiem
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Andy
Prognozy, jak na chwilę obecną sprawdzają się, więc ZAPRASZAMY wszystkich na nasze tradycyjne piknikowe spotkanie modelarskie kończące sezon modelarski 2023.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Przejdź do forum: