Zobacz temat
 Drukuj temat
Dzień Otwarty Heli Solution 2024
Andy
Dzień Otwarty Heli Solution 2024


Już 27 kwietnia na lotnisku Radom-Piastów odbędą się pierwsze tegoroczne pokazy lotnicze w Polsce. W programie Dnia Otwartego Heli Solution znajdą się pokazy dzienne i nocne z pirotechniką, loty widokowe oraz atrakcje na ziemi.


rcradom.pl/admin/foto/baner/hs-plakat.jpg


Udział w imprezie potwierdzili piloci z całej Polski. Widzowie będą mogli zobaczyć m.in. Marię Muś, która zaprezentuje możliwości śmigłowca Bölkow Bo 105, wielokrotnego mistrza Polski w akrobacji samolotowej Roberta Kowalika, Marcina Kubraka za sterami historycznego North American Harvard IIB, skoczków spadochronowych z grupy Sky Magic, Dawida Walasa latającego samolotem Carbon Cub oraz zespół Bo105.pl, który po zmroku wykona pokaz nocny z wykorzystaniem materiałów pirotechnicznych.

W czasie wydarzenia zaplanowano również premierę nowego śmigłowca Guimbal Cabri G2, który oficjalnie dołączy do floty Heli Solution. Organizatorzy przewidzieli także loty widokowe śmigłowcem Robinson R44, strefę food trucków i szereg atrakcji dla całych rodzin. Przy terenie dla publiczności będzie zapewniony parking, impreza rozpocznie się o 13:00 i potrwa do wieczora. Pokazy skomentuje Witold Sokół.

Heli Solution to szkoła śmigłowcowa z bazą na lotnisku Aeroklubu Radomskiego w Piastowie. Tworzą ją doświadczeni instruktorzy i zespół, który regularnie prezentuje swój kunszt na imprezach lotniczych w Polsce i zagranicą. Dzień Otwarty będzie okazją do bliższego poznania tego ośrodka i zapoznania się z jego ofertą. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


Z A P R A S Z A M Y w imieniu Organizatorów
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Przejdź do forum: