Zobacz temat
RC Radom » Nasze modelarskie spotkania » Umawiamy się na latanie
 Drukuj temat
Rozpoczęcie Sezonu Modelarskiego - RADOM 2024
Andy
Pas modelarski wykoszony i wygłaskany, więc zgodnie z naszą tradycją czas na organizację piknikowego rozpoczęcia sezonu modelarskiego.

Jak zawsze uważam, że nie ma na co czekać i zorganizować je do połowy maja.
Pierwszy dostępny termin weekendowy to 12 maja - niedziela.

Dlatego też ogłaszam więc wszem i wobec:

Rozpoczęcie Sezonu Modelarskiego - Radom 2024

odbędzie się

w dniu 12 maja (niedziela) od godziny 14-ej do zmroku


W przypadku, gdyby prognozy miały diametralnie zmienić się na te mało przyjazne dla modelarzy, więc terminem rezerwowym będzie niedziela 19 maja 2024.

Jak zawsze proszę uprzejmie pamiętać, że aby rozpoczęcie sezonu było udane, musi odbyć się ognisko z pieczeniem kiełbasek i tego wszystkiego co można upiec na ognisku lub w ognisku. Proszę więc o przygotowanie aprowizacji na ognisko, kijków do pieczenia oraz drewna na ognisko.
Proszę pamiętać szczególnie o tej ostatniej pozycji, ponieważ bez niej nie da się nic upiec, ani na, ani w ognisku.


Pasy modelarskie zostaną wykoszone na koniec tego tygodnia - w piątek popołudniu-wieczorem lub w sobotę rano.

Oczywiście tradycyjnie zapraszamy na tę naszą cykliczną imprezę rozpoczynającą kolejny sezon wszystkich modelarzy z Radomia i okolic. Oczywiście nie tylko z okolic tych bliższych, ale i tych dalszych. Jeżeli tylko posiadasz model RC, dopełniłeś formalności rejestracyjnych w ULC (posiadasz numer operatora BSP), masz ochotę nas odwiedzić i polatać modelem w miłym modelarskim towarzystwie ZAPRASZAMY.

Stali bywalcy znają umiejscowienie naszego pasa modelarskiego, a dla nowych Kolegów modelarzy, którzy chcieliby nas odwiedzić mała wskazówka:
- http://www.rcrado...?page_id=8

UWAGA - w przypadku piknikowego spotkania modelarskiego na rozpoczęcie sezonu wyślę jedno zbiorcze zgłoszenie naszych lotów.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Przejdź do forum: