Zobacz temat
RC Radom » Nasze latajace modele » Modele ARF i RTF
 Drukuj temat
Helikopter Reely Ec-135 RTF
Mateusz
Aha to już wiem o co chodzi.Dziękuję
Mateusz
 
Mateusz
Już jest wszystko OK ładowarka nowa ale pakiet jeszcze tamten ożył Szeroki uśmiech
Dzięki bardzo Wszystkim
MateuszSzeroki uśmiech
 
Andy
To fajnie Mateusz, ale chyba z tą pierwszą ładowerczką było coś nie "halo". Dobrze, że masz już nową.
Andy rcradom.pl/admin/foto/stukas.gif
 
Mateusz
Jakaś taka nie za bardzo była.
Ten heli, który mam to można nazwać 'modelem' czy raczej nie?? chodzi mi o to czy można się nim nauczyć latać?
Mateusz
 
Dany
Generalnie taką wersję śmigłowca RC można nazwać modelem. Ma serwa wykonane w/g ogólnie przyjętych standardów (jeżeli zajdzie taka potrzeba można je zastąpić innymi serwami o tej samej wielkości i zbliżonych parametrach), nadajnik ma rewersy, których nie spotyka się w "pilotach" od zabawek. Co prawda odbiornik jest zintegrowany w module razem z resztą elektroniki, co ogranicza zmianę aparatury, ale "dla chcącego nic trudnego" Z przymrużeniem oka. Jedną z ważniejszych kwestii odróżniających modele od zabawek jest też dostępność części zamiennych. Można takim modelem nauczyć się podstawowych odruchów, które mogą przydać się w przypadku poważniejszych modeli. Trzeba tylko czasem na początku uzbroić się w odrobinę cierpliwości... Z przymrużeniem oka.
 
www.hobby-rc.pl
Mateusz
Mam jeszcze jedno pytanko: Czy zębatka wirnika głównego pasuje od Lamy do mojego heli?? Pozdrawiam
Mateusz Szeroki uśmiech
 
Przejdź do forum: